Salut! Comunitatea noastra s-a inchis. Serverele ce se aflau in comunitate, s-au mutat pe forumul Play-Arena.Ro.

Pentru mai multe detalii, acceseaza PLAY-ARENA.RO

AK47.PLAY-ARENA.RO

ZC.PLAY-ARENA.RO

RESPAWN.PLAY-ARENA.RO

Sign in to follow this  
cnz

UNBAN JANDARMERIA

Recommended Posts

• Nickname utilizat: Jandarmeria # cNz.
  • Nickname acuzat: admin Paul
  • IP-ul dumneavoastra (obligatoriu celor cu ip static, in cazul banarii):188.173.114.219
  • SteamID:STEAM_0:1:40937971
  • Data & ora:13,11.2018 / 22 +
  • Alti admini prezenti pe server in acel moment?: MAdalin
  • Motiv ban (in cazul primirii unui ban): Vermilion
  • Dovada (obligatorie, Print Screen Consola):https://imgur.com/a/4L1Hpzd
  • Sunteti la prima reclamatie?(daca nu, la a cata?): 2 

Chiar m-am uitat astăzi pe forum și m-am mirat că nu a făcut cerere de unban . 

În cea de-a treia poză , care o găsiți aici se văd clar punctele roșii pe lângă țintă. 

Funny , nu știu unde ai văzut tu , ca codurile puse pe stick să ți le găsească wargods-ul. Infine , aștept părerea voastră . Aseară chiar am stat să mă uit puțin pe el înainte să îi dau ban , și a dat și niște prefire-uri ciudate , dar nu am demo , ceea ce cred că mă v-a dezavantaja puțin . 

1 hour ago, Squidward_Marshall said:

Pro unban la baiat.

Te rog adu si argumente . Nu dai reply doar ca sa te aflii in treaba . 

Detest chestia asta. Tu dai pro , dar sunt convins 100% ca nici nu te-ai uitat la poze . urat.

Guest Squidward_Marshall
1 hour ago, ! PauL said:

Chiar m-am uitat astăzi pe forum și m-am mirat că nu a făcut cerere de unban . 

În cea de-a treia poză , care o găsiți aici se văd clar punctele roșii pe lângă țintă. 

Funny , nu știu unde ai văzut tu , ca codurile puse pe stick să ți le găsească wargods-ul. Infine , aștept părerea voastră . Aseară chiar am stat să mă uit puțin pe el înainte să îi dau ban , și a dat și niște prefire-uri ciudate , dar nu am demo , ceea ce cred că mă v-a dezavantaja puțin . 

Nu ai demo. Tu I-ai dat persoanei ban pentru vermilion judecand dupa o poza cu anumite puncte. Ce argumente trebuie sa-ti aduc daca ai dat ban aiurea?

P.S Mai mult nu revin cu reply

1 minute ago, Squidward_Marshall said:

Nu ai demo. Tu I-ai dat persoanei ban pentru vermilion judecand dupa o poza cu anumite puncte. Ce argumente trebuie sa-ti aduc daca ai dat ban aiurea?

P.S Mai mult nu revin cu reply

Explica-mi si mie atunci de ce in poza a 3-a sunt punctele alea si in celelalte nu? Si sunt prinse in aceeasi pozitie :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this