Salut! Comunitatea noastra s-a inchis. Serverele ce se aflau in comunitate, s-au mutat pe forumul Play-Arena.Ro.

Pentru mai multe detalii, acceseaza PLAY-ARENA.RO

AK47.PLAY-ARENA.RO

ZC.PLAY-ARENA.RO

RESPAWN.PLAY-ARENA.RO

Sign in to follow this  
FeNoMeN aScUnS

Reclamatie CristiSteje

Recommended Posts

Nume : IGR - FeNoMeN aScUnS

Nume Acuzat :  CristiSteje

Zi: 03.11.2018 - Ora : 15:25

Motiv: Azi toata ziua a jucat cu codati pe svr si degeaba scri in chat la Admini ca nu vede , va rog sa luati masuri ca nu e singuru care procedeaza asa ! 

Dovada: http://www.girlshare.ro/3490211081.5

Edited by FeNoMeN aScUnS

Baiatul e cam "jmeker" el asa de felul lui. Ii zici frumos sa intre pe ts imi arunca "ca cine esti tu sa imi zici mie ce sa fac?"

2la mana Mai jos las un copy-paste din consola cu raspunsul pe care mi l-a dat de ce sta afk si bine inteles , cat m-am saturat sa il strig ca sa se ocupe si el putin

*SPEC* CristiSteje :  /spec
(ADMIN) ! PauL :   Cristi?

----------------------------------------------
MAFIA KAMORA dropped
MAFIA KAMORA has left the game
[AK47] Pentru a vedea hartile anterioare tasteaza /harti
KLTPGLTLG dropped
KLTPGLTLG has left the game
*DEAD* CiuPa*Bomboane><Mentolate :  slay

(ADMIN) CristiSteje :   ?
[G]*ALIVE*zoE :    unde e?
Marin Doss (Putas) dropped
(ADMIN) ! PauL :   Cplm faci , tot stai afk?
(ADMIN) CristiSteje :   tu imi tot dai kick ?

(ADMIN) ! PauL :   nui
[AK47] Ai primit gratis AK47
zoE killed ! PauL with awp
Marin Doss (Putas) connected
(ADMIN) CristiSteje :   stau 
Marin Doss (Putas) is joining the Terrorist force
Jandarmeria # cNz. killed J0_K3R with m4a1
*** Jandarmeria # cNz. killed |_Charlie_| with a headshot from m4a1 ***
lala killed Z3D with m4a1
*** goodboy killed Bombardieru with a headshot from galil ***
Cyp killed double with m4a1
PAPE killed Jandarmeria # cNz. with galil
(ADMIN) CristiSteje :   pentru concunrs
(ADMIN) ! PauL :   La ore , a?

goodboy killed lala with galil
Dmitriy killed Kercinovic with m4a1
Kercinovic (RADIO): Fire in the hole!
Kercinovic dropped
Kercinovic has left the game
*SPEC* CristiSteje :  da

Bravo prietene , ce sa zic , pari foarte interesant . Daca tu joci pe un server doar pentru concursuri si rahaturi de astea. zi-mi de ce duci lipsa , si ma chinui eu sa iti iau , un cs 1.6 ce se da la concurs , sau ce naiba o mai fi. Si culmea  , ca daca el v-a prinde si sedinta ii dati up , nu baietii? 

Infine , atat am avut de spus , sper sa se ia masuri si sa nu mai ia toti plozii admin , pardon nemancatii :)

23 minutes ago, ! PauL said:

Baiatul e cam "jmeker" el asa de felul lui. Ii zici frumos sa intre pe ts imi arunca "ca cine esti tu sa imi zici mie ce sa fac?"

2la mana Mai jos las un copy-paste din consola cu raspunsul pe care mi l-a dat de ce sta afk si bine inteles , cat m-am saturat sa il strig ca sa se ocupe si el putin

*SPEC* CristiSteje :  /spec

----------------------------------------------
MAFIA KAMORA dropped
MAFIA KAMORA has left the game
[AK47] Pentru a vedea hartile anterioare tasteaza /harti
KLTPGLTLG dropped
KLTPGLTLG has left the game
*DEAD* CiuPa*Bomboane><Mentolate :  slay

(ADMIN) CristiSteje :   ?
[G]*ALIVE*zoE :    unde e?
Marin Doss (Putas) dropped
(ADMIN) ! PauL :   Cplm faci , tot stai afk?
(ADMIN) CristiSteje :   tu imi tot dai kick ?

(ADMIN) ! PauL :   nui
[AK47] Ai primit gratis AK47
zoE killed ! PauL with awp
Marin Doss (Putas) connected
(ADMIN) CristiSteje :   stau 
Marin Doss (Putas) is joining the Terrorist force
Jandarmeria # cNz. killed J0_K3R with m4a1
*** Jandarmeria # cNz. killed |_Charlie_| with a headshot from m4a1 ***
lala killed Z3D with m4a1
*** goodboy killed Bombardieru with a headshot from galil ***
Cyp killed double with m4a1
PAPE killed Jandarmeria # cNz. with galil
(ADMIN) CristiSteje :   pentru concunrs
(ADMIN) ! PauL :   La ore , a?

goodboy killed lala with galil
Dmitriy killed Kercinovic with m4a1
Kercinovic (RADIO): Fire in the hole!
Kercinovic dropped
Kercinovic has left the game
*SPEC* CristiSteje :  da

Bravo prietene , ce sa zic , pari foarte interesant . Daca tu joci pe un server doar pentru concursuri si rahaturi de astea. zi-mi de ce duci lipsa , si ma chinui eu sa iti iau , un cs 1.6 ce se da la concurs , sau ce naiba o mai fi. Si culmea  , ca daca el v-a prinde si sedinta ii dati up , nu baietii? 

Infine , atat am avut de spus , sper sa se ia masuri si sa nu mai ia toti plozii admin , pardon nemancatii :)

In primul rand atunci cand era vorba sa intru ts nu am zis la adresa ta si la decibel ala sau cum il cheama, daca nu vreau sa intru ts nu intru nu sunt obligat si mai mereu cand sunt pe sv sunt si ts doar ca jos la camera, nu inteleg care ii problema?

Doi la mana nu stiu de ce te deranjeaza ca stau pe spec afk nu am voie ca nu inteleg nu doar eu fac asta nu vreau sa dau exemple.

Si daca pot lasa pc-ul deschis si contul sa imi fie pe spec la ore pentru asa zisul conscurs ?

Nu doar eu o fac repet si toti 3 care participam, si nu ii deranjeaza pe fondatorii ca facem asta am vorbit cu ei.

Auzi ca plozii si nu cred ca esti mai mare decat mine cu mult, grija la limbaj ca aici m-ai enervat.

Nemancatii auzi ce vocabular bogat:))))

Si am bani stai linistit, "plodule"

In loc sa ne ajutam intre noi tu il pui pe omul ast sa imi faca reclamatie dupa dai tu reply ca inteligentu, hai o zi bun si spor la joc "disperatule".

Si inca ceva nu imi mai da kick daca stau spec ca nu e frumos sa folosesti comenzi pe admini zic si eu!

P.S Daca vi se pare ceva rautacios asta e, am raspuns doar cu aceiasi moneda! :)

Edited by CristiSteje

10 minutes ago, CristiSteje said:

In primul rand atunci cand era vorba sa intru ts nu am zis la adresa ta si la decibel ala sau cum il cheama, daca nu vreau sa intru ts nu intru nu sunt obligat si mai mereu cand sunt pe sv sunt si ts doar ca jos la camera, nu inteleg care ii problema?

Doi la mana nu stiu de ce te deranjeaza ca stau pe spec afk nu am voie ca nu inteleg nu doar eu fac asta nu vreau sa dau exemple.

Si daca pot lasa pc-ul deschis si contul sa imi fie pe spec la ore pentru asa zisul conscurs ?

Nu doar eu o fac repet si toti 3 care participam, si nu ii deranjeaza pe fondatorii ca facem asta am vorbit cu ei.

Auzi ca plozii si nu cred ca esti mai mare decat mine cu mult, grija la limbaj ca aici m-ai enervat.

Nemancatii auzi ce vocabular bogat:))))

Si am bani stai linistit, "plodule"

In loc sa ne ajutam intre noi tu il pui pe omul ast sa imi faca reclamatie dupa dai tu reply ca inteligentu, hai o zi bun si spor la joc "disperatule".

Încerci să mă faci prost așa in mod indirect? Zi-o așa mai pe față , nu te trage pe preș . Ești jalnic :))

Prietene , treaba sta in felul urmator ca sa ti le zic in ordine cronologica

Am plecat de la pc (deconectare server ) la masa .

Revin la pc , aveam vreo 4-5 poke-uri de la Madalina , cum ca IGR ma cauta . Nu am stiut ce se intampla , si a zis IGR ca a anuntat de nush cate ori pe u@ un codat , si tu stateai si frecai menta , ca de-obicei . 

In privinta ts-ului , jmf si ceilalti spun ca E OBLIGATGORIU sa stai pe camera serverului in timp ce esti pe server iar tu o tii de coarne si imi zici ca e șută? 

Prietene , nu mă lua pe mine cu chestii de genu , că eu l-am pus să îți facă reclamație că mă scot din sărite chestiile de genu , si nu vreau să prind ură pe nimeni ca să mă cert cu el in fiecare zi sau să se ajungă chiar la mai rău .

Mă faci să îmi fac altă părere despre tine daca pe tine , doar până aici te duce capu' să acuzi , fară să știi ceva , asta mă duce capu' că nu ai mai mult de 15-16 ani

Poate unul dintre fondatori are nevoie de tine , să vorbească ceva personal, unde dau ei de tine ? Stau să te caute pe tot ts-ul? aici nu e cazul , că e micuț ts-ul , dar pe celelalte comunități mai mari?

Atât am avut de spus , și rugămintea mea e să răspundă JMF la reclamație.

1 minute ago, ! PauL said:

Încerci să mă faci prost așa in mod indirect? Zi-o așa mai pe față , nu te trage pe preș . Ești jalnic :))

Prietene , treaba sta in felul urmator ca sa ti le zic in ordine cronologica

Am plecat de la pc (deconectare server ) la masa .

Revin la pc , aveam vreo 4-5 poke-uri de la Madalina , cum ca IGR ma cauta . Nu am stiut ce se intampla , si a zis IGR ca a anuntat de nush cate ori pe u@ un codat , si tu stateai si frecai menta , ca de-obicei . 

In privinta ts-ului , jmf si ceilalti spun ca E OBLIGATGORIU sa stai pe camera serverului in timp ce esti pe server iar tu o tii de coarne si imi zici ca e șută? 

Prietene , nu mă lua pe mine cu chestii de genu , că eu l-am pus să îți facă reclamație că mă scot din sărite chestiile de genu , si nu vreau să prind ură pe nimeni ca să mă cert cu el in fiecare zi sau să se ajungă chiar la mai rău .

Mă faci să îmi fac altă părere despre tine daca pe tine , doar până aici te duce capu' să acuzi , fară să știi ceva , asta mă duce capu' că nu ai mai mult de 15-16 ani

Poate unul dintre fondatori are nevoie de tine , să vorbească ceva personal, unde dau ei de tine ? Stau să te caute pe tot ts-ul? aici nu e cazul , că e micuț ts-ul , dar pe celelalte comunități mai mari?

Atât am avut de spus , și rugămintea mea e să răspundă JMF la reclamație.

Nu mai zic nimic am spus ce am avut de spus si nu doar eu stau afk si tu stai prietene:https://imgur.com/a/6gvAAV6

Problema era ca băiatul acela pe care îl anunța nu avea nimic știa jocul.Daca acest respectiv IGR nu poate face diferența dintre un codat și un jucător bun nu e problema noastra am stat cu demo pe el sa vad dacă are ceva.Dar nu băiatul știa jocul juca la sunet și nu a avut vreo faza unde sa spui Ba asta chiar are cod.Deci nu te mai bagă și face plozi pe oricine.Si IGR dacă omul îți zice ca ne am uitat pe el e curat.La ce vi și faci reclamație inutila?...

9 minutes ago, Horatiu said:

Problema era ca băiatul acela pe care îl anunța nu avea nimic știa jocul.Daca acest respectiv IGR nu poate face diferența dintre un codat și un jucător bun nu e problema noastra am stat cu demo pe el sa vad dacă are ceva.Dar nu băiatul știa jocul juca la sunet și nu a avut vreo faza unde sa spui Ba asta chiar are cod.Deci nu te mai bagă și face plozi pe oricine.Si IGR dacă omul îți zice ca ne am uitat pe el e curat.La ce vi și faci reclamație inutila?...

Tu , în primul și în primul rând ar trebui să te uiți la demo și să nu te ia gura aia pe dinainte . Esti cu totul pe lângă subiect. Se vede clar în demo că nu ești pe server.

1 hour ago, Horatiu said:

Horațiu.. Cred ca tu nu ști cu ce se papa Adminatu, eu am 8 ani de ADMINAT ZI DE ZI,  asa ca nu vb tu fără sa ști! Dacă vrei te pot învață că văd că nu prea le ai cu codurile, tu vad ca nu vezi sa citești chatul! Tu te bagi care dormi pe tine la CS, la fel joci și tu cu codați pe svr dar o sa pun și dovada cu tine! 

Codatu din demo a jucat 15 minute am întrat și pe ts dar nu era nici un admin activi doar foști admini! 

Edited by FeNoMeN aScUnS

Guest Squidward_Marshall

Astea care au adminat 8 ani de zile trebuie sa stie ca e interzis post-hunt pe forum. Ai experienta? Esti asteptat cu o cerere pe forum. Te-as ruga sa lasi arfele de o parte si sa astepti decizia finala a fondatorului.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this