Salut! Comunitatea noastra s-a inchis. Serverele ce se aflau in comunitate, s-au mutat pe forumul Play-Arena.Ro.

Pentru mai multe detalii, acceseaza PLAY-ARENA.RO

AK47.PLAY-ARENA.RO

ZC.PLAY-ARENA.RO

RESPAWN.PLAY-ARENA.RO

Sign in to follow this  
abracadabra

Cerere UnBan

Recommended Posts

• Nickname utilizat: abracadabra
  • Nickname acuzat: alecs94
  • IP-ul dumneavoastra (obligatoriu celor cu ip static, in cazul banarii): 37.201.7.60
  • SteamID:
  • Data & ora: 01.11.2018
  • Alti admini prezenti pe server in acel moment?: nu cred
  • Motiv ban (in cazul primirii unui ban): no.wg.
  • Dovada (obligatorie, Print Screen Consola): in consola scrie no.wg
  • Sunteti la prima reclamatie?(daca nu, la a cata?): da, la prima. I-am explicat ca nu ma lasa laptopul sa descarc wg.ul si mi.a dat ban. L.am rugat sa imi dea un link asa cum acum cateva saptamani un admin m.a ajutat si lui am putut sa ii dau wg. El mi.a dat linkul normal si nu ma lasa sa il descarc. 

51 minutes ago, FuNny said:

Pro unban cum si eu si alti stam sa le explicam de la a la z cum sa faca asa trebuie sa faca si el

chiar tu mi.ai ajutat si mi/ai dat un link unde am facut wg.ul si ti l.am dat. e aiurea sa joci atat pe srvr si sa vina unu ca respectivul admin sa iti dea ban direct 

ms funny

Guest Squidward_Marshall

Pro unban. Alecs trebuia sa-i explice cum trebuie sa faca acest proces de la inceput pana la sfarsit. Graba strica treaba :)

Eu nu va inteleg DC va dati cu parerea daca nu va uitati in banlist... 

Prima data cautati in banlinst sa vedeti dovezile si dupaia va da-ti aici cu parerea cum ca nu i-am explicat si nu mai stiu ce .... 

poftim dovada mea ! 

Nick : abracadabra 

IP : 37.201.7.60 

Motiv : no.wg

Dovezi : https://imgur.com/a/2JXvbs7

https://imgur.com/a/v0nyHsJ

https://imgur.com/a/EkNHix7

https://imgur.com/a/A6uW3U5

Daca un fondator crede ca merita UnBan atunci il rog sa ia decizia corecta !

Edited by Alecs94

5 minutes ago, ✯ dEw. ✯ said:

:pro: la unban .

Alecs ,i-ai dat link de la wargod ,foarte bine ,dar l-ai intrebat macar daca ii merge sa bage wg-ul la descarcat ?Poate baiat-ului nu ii mergea si ii dadea eror de la google .

dEw => din momentul in care el a mai facut  wg  in trecut stie cum trebuie descarcat ... pt ca el a zis ca i s-a mai cerut un WG si l-a prezentat cu ajutorul la nu stiu ce admin ... asta e 1

si 2 ... daca nu sti sa faci un WG imi ceri detalii despre cum se face nu ma iei cu " dc draq " sau " pentru ce wg " ... ma rogi sa iti explic iar eu in momentul ala te ajut ... daca tu ma somezi cu asemenea vorbe este ceva normal sa primesti ban !! ... Este doar parerea mea ... daca nu este asta spuneti-mi ca gresesc ... 

Salut,

Ai primit unban. Pe viitor te rog sa dai mai multa importanta cand un admin iti cere scanare WG.

3 minutes ago, Alecs94 said:

dEw => din momentul in care el a mai facut  wg  in trecut stie cum trebuie descarcat ... pt ca el a zis ca i s-a mai cerut un WG si l-a prezentat cu ajutorul la nu stiu ce admin ... asta e 1

L-am cautat pe baiat in WarGods si nu a mai facut niciodata scanare.

4 minutes ago, Alecs94 said:

si 2 ... daca nu sti sa faci un WG imi ceri detalii despre cum se face nu ma iei cu " dc draq " sau " pentru ce wg " ... ma rogi sa iti explic iar eu in momentul ala te ajut ... daca tu ma somezi cu asemenea vorbe este ceva normal sa primesti ban !! ... Este doar parerea mea ... daca nu este asta spuneti-mi ca gresesc ... 

Nu se folosesc comenzi intre admini, ci se fac dovezi screenshot/demo si se transmit unui fondator, iar de aici in colo noi hotaram pedeapsa.

Tutorial folosire wargods: click aici

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this