Salut! Comunitatea noastra s-a inchis. Serverele ce se aflau in comunitate, s-au mutat pe forumul Play-Arena.Ro.

Pentru mai multe detalii, acceseaza PLAY-ARENA.RO

AK47.PLAY-ARENA.RO

ZC.PLAY-ARENA.RO

RESPAWN.PLAY-ARENA.RO

adi_cas

Cerere Unban Adi

Recommended Posts

• Nickname utilizat: Adi
  • Nickname acuzat: Squidward_Marshall
  • IP-ul dumneavoastra (obligatoriu celor cu ip static, in cazul banarii): 5.13.13.30
  • SteamID: STEAM_0:1:31925742
  • Data & ora:31.10.2018, ora 17.00
  • Alti admini prezenti pe server in acel moment?: deiu,funny
  • Motiv ban (in cazul primirii unui ban):userconfig.cfg
  • Dovada (obligatorie, Print Screen Consola): https://postimg.cc/ThPzHtfs
  • Sunteti la prima reclamatie?(daca nu, la a cata?): La prima, pentru ca abia intrasem pe server dupa Paradox, cu care ma cunosc de 5 ani

Deci ce motiv e ala? Precizez ca am dat poze, apoi wargods, care a iesit curat. Va rog sa luati masuri cu asemenea admini

Guest Squidward_Marshall

Wargod-ul poate sa iasa rosu si sa fii curat ( in cazul esl modelelor) ai 11 aliasuri in cfg din acest motiv ai primit ban permanent. Contra unban.

Guest Squidward_Marshall

Userconfig il au toti din noi. Dar nu stiu din ce motiv la toti este cu 0 alias-uri dar la tine cu 11. Cred ca tu stii mai bine.

P.S Mai mult in topic cu reply nu revin. Scuzati de x2.

Voi cred ca nu stiti pe ce lume traiti, sau jucati counter de 2 luni. O sa rog un fondator sa hotarasca ce e de facut. Daca considera ca trebuie sa piarda de pe server un jucator cu steam on si curat, atunci asa sa fie.

Deci aveti userconfig.cfg încărcat si vorbiti de pe pereti. Puneti-l in cs-ul vostru și vedeți ce folos are. 

Ceedeti ca mai făceam cerere daca consideram că sunt codat?

P.s. In trecut am avut wg roșu de la un gui de la pgl instalat...dar pe care l-am sters. Deci nu era cod nici acela. Nu știu de ce vorbim de trecut....wargods de azi e albastru ....

Edited by adi_cas

Just now, FuNny said:

Pro unban 

Dupa ce am analizat putin userconfig.cfg din aliasurile respective nu rezulta nimic sunt niste simple aliasuri nu ajuta la tras sau la alceva asta e parerea mea 

Mulțumesc Funny. In sfarsit cineva care a pus in balanta toate aspectele

:pro:UNBAN ! DACA TOT O SA CONTINUSTI SA DATI BANURI PE MOTIVELE ASTEA O SA PIERDETI TOTI PLAYERII BUNI! 

n am nimic cu cel care a dat banul. Dar încetati sincer sa mai dati banuri d astea . Alea nu sunt coduri! Nu stiu cine v a băgat prostia asta in cap cum ca ar fi cod . Un cod nu poate avea sub 300 400 linii. Dar ma rog @Magnatul @Deiu daca nu vreti sa mai pierdeți multi jucători buni luati masuri si spuneti le sa nu mai dea banurile astea .

Guest
This topic is now closed to further replies.